MASKARADA Teatr dla dzieci

Warsztaty

    Warsztaty kaligraficzne

Warsztaty kaligraficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy szkolne zapraszamy na kaligraficzne spotkania ze stalówką. Zapoznamy Was z uncjałą, rondą i pismami gotyckimi. Rozbudzimy w Was miłość do pięknego pisma i kaligrafii. Zajęcia dostosowane są do poziomu kursantów. Zapraszamy na warsztaty osoby, które nie miały styczności z kaligrafią, a także osoby bardziej doświadczone.

Zajęcia w niedziele albo poniedziałki o godzinie 16:00.
Koszt zajęć pojedynczych: 60zł, szkoły 40zł
Zapisy: 501 - 027 - 278.

    Warsztaty teatralno-taneczne

Zajęcia teatralne prowadzone wg autorskiego programu Teatru Maskarada wprowadzają dzieci do magicznego świata teatru. Uczestnicy będą rozwijali swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą. Wspólnie będziemy tworzyć spektakl.

Zajęcia w niedziele albo poniedziałki o godzinie 16:00.
Koszt zajęć pojedynczych: 50zł
Zapisy: 501 - 027 - 278.

    Lalka w teatrze

Cykl warsztatów na podstawie fragmentów spektakli. Aktorzy przybliżą dzieciom różne techniki lalkarskie takie jak teatr cieni, teatr lalkowy, animacja przedmiotów. Każde spotkanie zacznie się krótkim przedstawieniem lalkowym a uwieńczeniem jest wykonanie własnej lalki teatralnej i nauka jej animacji. Czas trwania około 75 minut.
Zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat. Polecamy dla grup przedszkolnych i szkolnych.Nasi partnerzy: